MINERAL BASE – PORCELAIN 7 ML

38.00 

Mineral Base Porcelain

Mineral Base to  wspaniały produkt wielozadaniowy, który dzięki swoim właściwościom może zastąpić aż 3 inne –  i stanowić  bazę, kolor oraz top– w jednym. To baza, która nie jest transparentna –  jej poziom krycia wynosi około 70- 75%.  Dzięki temu pozwala uzyskać na paznokciach delikatny efekt kolorystyczny połączony z olśniewającym połyskiem. Wykorzystanie Mineral Base Porcelain może skrócić czas Twojej pracy nawet do 45 minut. Porcelain to najchłodniejszy z odcieni z oferty Mineral Base. Subtelny, chłodny róż nadaje paznokciom bardzo delikatny, elegancki, ale jednocześnie nieprzesłodzony wygląd.

Ważne! Ze względu na dość rzadką konsystencję, baza Mineral Base pozwoli na przedłużenie płytki o maksymalnie 2 mm. Produkt doskonale się rozprowadza i nie powoduje zalewania skórek. Poznaj Mineral Base Porcelain i zwiększ tempo oraz komfort swojej pracy!

Basy mineralne od Indigo dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych. Sprawdź koniecznie inne odcienie bazy mineralnej: Mineral Base Blush, Mineral Base Natural, Mineral Base Sensual Skin.

Opis